Ağrı’da “Spor Ligi” başvuruları başladı

Ağrı’da “Spor Ligi” başvuruları başladı

Servet ARSLAN/ AĞRI – BHA

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Ağrı Gençlik Merkezi tarafından futbol, basketbol, masa tenisi ve geleneksel Türk Okçuluğu branşlarında düzenlenecek Spor Ligi il seçmeleri için başvurular başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gençlik merkezlerinde sporun yaygınlaştırılması, kitlelerin hareket etmeye özendirilmesi ve sağlıklı bireylerin yetiştirilmesi amacıyla futbol, basketbol, masa tenisi ve geleneksel Türk okçuluğu branşlarında düzenlenecek Gençlik Merkezleri arası Spor Ligi turnuvalarının Ağrı il seçmeleri için başvurular başladı.

Ağrı’da Gençlik Merkezi koordinesinde 17-26 yaş aralığındaki gençlerin katılabileceği müsabakalar için son başvuru tarihi ise 15 Şubat 2024 Perşembe. Gerçekleştirilecek olan Gençlik Merkezleri Arası Spor Liginde seçmeler sonucunda dereceye girecek olan sporcular Bölge Şampiyonalarına katılmaya hak kazanacak.

Başvurular, Gençlik Merkezi üzerinden yapılacak olup; 0472 215 13 41 numaralı iletişim hattından detaylı bilgi alınabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir