ATO Başkan Yardımcısı Yılmaz yangın bölgesinde; ‘Geçmiş olsun Ankara’ paylaşımı

Ankara Kent Konseyi Başkanı ve ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) hurdacıların olduğu bölgede çıkan yangın alanında incelemelerde bulundu, tüccar ve esnaflarla görüştü.

‘Geçmiş olsun Ankara’ başlığı ile paylaşımda bulunan Yılmaz şu ifadeleri kullandı:

“Hurdacılar Sitemizde çıkan büyük yangını bizzat yerinde takip eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mansur Yavaş’a, İtfaiye Teşkilatına, Hurdacılar Sitesi Başkanımıza ve tüm kamu görevlilerine verdikleri büyük mücadele için teşekkür ediyoruz. ATO üyesi tüccarlarımıza ve Esnaf Odası üyelerimize geçmiş olsun”

MÜDAHALE SÜRÜYOR

Öte yandan ABB’den yangına ilişkin yapılan paylaşımda, “Yenimahalle ilçemizdeki Hurdacılar Sitesi’nde, atıl durumdaki lastiklerin bulunduğu alanda çıkan ve bölgedeki iş yerlerine sirayet eden yangını söndürme çalışmaları İtfaiye ekiplerimiz ve OGM, THK, DHİM, EGM ve Jandarma ekiplerimizle yoğun bir şekilde sürdürülmektedir. Yangın söndürme çalışmaları 103 araç ve 221 personel ile devam etmektedir” denildi.

ABB’DEKİ İZİNLİ PERSONELLER GÖREVE ÇAĞRILDI

Ankara’da İvedikköy Mahallesi’nde öğle saatlerinde hurdalık alanda henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, yangına ilişkin açıklama yaptı. Yavaş, can kaybının olmadığını belirterek, “Ankara İtfaiyesindeki izindeki personel dahil bütün personeller yangına müdahale ediyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir