Trabzonspor altyapıdan iki isimle sözleşme imzaladı

Trabzonspor altyapıdan iki isimle sözleşme imzaladı

Spor – BHA

Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor, altyapıdan yetişen iki oyuncusuyla profesyonel sözleşme imzaladı.

Bordo-mavili ekip, 19 yaşındaki Muhammed Ali Çamkerten ve 18 yaşındaki Zekeriya Berk Bulut’u, şu açıklamayla duyurdu:

”Altyapımızdan yetişen Muhammed Ali Çamkerten ve Zekeriya Berk Bulut, düzenlenen törenle kendilerini profesyonel yapan sözleşmelere imza attı.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Selim Burak Özdemir ve Ali Beyazlı’nın yer aldığı törende Muhammed Ali Çamkerten ve Zekeriya Berk Bulut 3.5 yıllık sözleşmeleri imzaladılar.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törende açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Üyemiz Özdemir, “Başkanımız Ertuğrul Doğan’ın önderliğinde altyapıya verdiğimiz büyük önemin karşılığını almak bizi mutlu ediyor. Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Yönetim Kurulu Üyemiz Beyazlı da, “İki genç ve başarılı kardeşimizi büyütüp camiamıza kazandıran ailelerine teşekkür ediyorum. Bugün, hayalleri uğruna bir şeyleri başarmış iki arkadaşımızla profesyonel sözleşme imzaladık. İnşallah daha başarılı işler yapacaklar ve bizler de şahitlik edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu sözleşmeye hayatının en önemli imzasını attığını ifade eden Muhammed Ali Çamkerten, “Öncelikle beni yetiştiren aileme ve gelişimimde katkısı olan hocalarıma teşekkür ederim. Bugün benim hayatımın en mutlu ve gururlu günü. Trabzon’da doğmadım ama Trabzonsporlu bir ailenin Trabzonsporlu çocuğu olarak büyüdüm” diye konuştu.

Çocukluk aşkı Trabzonspor ile profesyonel sözleşme imzalamanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden getiren Zekeriya Berk Bulut ise, “Hayalini kurduğum bu güzel ve anlamlı yolculuğun ilk adımı gerçekleştirmek gurur verici. Her zaman daha fazla çalışmaya devam edeceğim. Aileme, hocalarıma, yönetimimize ve kulüp personelleri ile beni bu yolculukta destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir