Rize’de uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Rize’de uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı

Rize Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yürüttükleri titiz çalışmalar kapsamında Rize merkezde bir aracı takibe aldı. Yapılan tespitler sonucunda araç durduruldu ve gerçekleştirilen aramada metamfetamin maddesi ele geçirildi. 2 kişi tutuklandı

Ekipler, araçta yaptıkları aramada 2 parça halinde toplam ağırlığı 217,24 gram olan metamfetamin maddesi ele geçirdi. Bu önemli operasyonla birlikte Rize’de uyuşturucuyla mücadele kapsamında önemli bir adım atılmış oldu.

Rize Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, operasyon kapsamında M.T.K. ve M.K. isimli şahısların gözaltına alındığını ve gerekli adli işlemlerin yapıldığını belirtti. İki şahıs, Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerin ardından adli makamlara sevk edildi. Yapılan değerlendirmelerin ardından M.T.K. ve M.K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Rize Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucuyla mücadelede kararlılıkla çalışmalarını sürdüreceğini ve halkın huzur ve güvenliği için her türlü tedbiri almaya devam edeceğini vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir