Mustafa Elitaş: Hesap uzmanı Kılıçdaroğlunu göreve çağırıyorum

Mustafa Elitaş: Hesap uzmanı Kılıçdaroğlunu göreve çağırıyorum

Yaşar TONBAK/ ANKARA BHA

31 Mart yerel seçimleri dolaysıyla Seçim çalışmasında bulunmak üzere Beypazarı İlçesine gelen AK Parti Genel başkan yardımcısı Mustafa Elitaş, Ankara Milletvekili Hacı Turan, Asuman Erdoğan ile birlikte geldikleri Beypazarı İlçesinde SKM ‘der partililerle bir araya geldi.

AK Parti Genel başkan yardımcısı Mustafa Elitaş, burada yaptığı konuşmasında, şunları kaydetti:

“Buradan Kılıçdaroğlu çağrı yapıyorum. Meydanlarda kalkıyor, ben hesap uzmanıyım diyordu. Hesap uzmanı Defterleri inceler. Kağıtları faturaların işlenmiş, işlememiş olduğunu kontrol edebilirsiniz. Hesap uzmanı Kılıçdaroğlu’nu göreve çağırıyorum. Atatürk’ün kurduğu CHP’nin Ecevit’in taçlandırdığı CHP’nin kayıt dışı parayla ne ilişkisi var. Hesap uzmanı olarak gidin, bunu inceleyin. Millete hesap verin, millete hesap verin. Millete hesap vermeye, yalan ve iftira ile başkalarını suçlamanın, başkalarını suçlamayı kendisine ilke edinmiş CHP’si, şu anda balya balya paraların hesabını vermek zorunda. Tekrar edişyorun ve soruyorum Özgür Özel’e, sayın Kılıçdaroğlu’na, o kayıt dışı balya balya paralar, İstanbulu’un hangi kıymetinin, hangi değerinin kime peşkeş çekildiğini izah etmeleri gerekir.”

AK Parti Genel Başkan vekili Mustafa Elitaş ve Beraberinde Milletvekilleri, Belediye başkan Tuncer Kaplan ile birlikte çarşı içinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir