MHP Giresun İl Teşkilatı Fark Yaratıyor

Bir süre önce yapılan olağan genel kurul ile değişen yönetim kurulu Abdullah Karaosmanoğlu’nun kurduğu yeni yönetim yaptığı çalışmalar ile fark yaratmaya devam ediyor.

Giresun İl Başkanlığına seçilen Abdullah Karaosmanoğlu her biri kendi alanında ihtisas sahibi yönetim kurulu ile yaptığı sıra dışı çalışmaları yenilediği sosyal medya hesaplarından duyurarak geniş kitlelere ulaşmaya başladı.

Giresun il Başkanlığı, Giresun Merkez İlçe Başkanlığı ile ortak yaptığı alan çalışmalarında başta kamu kuruluşları olmak üzere, Giresun’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, yerel basın ve kanaat önderleri ile rutin ziyaretler son yıllarda görülmeyen bir çalışma tarzı ile resmen fark yarattı.

Abdullah Karaosmanoğlu’nun siyaset tarzında Giresun’un sahip çıkılmayan sorunlarını gündeme taşıyıp çözüm yollarını irdeleyerek şehre değer katma üzerine olması ayrıca dikkat çekiyor.

Giresun Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığının yenilenen sosyal medya hesapları şöyle;

“MHP Giresun İl Başkanlığı olarak resmi sosyal medya hesaplarımız (https://www.facebook.com/mhpgiresunilbaskanligi, https://www.instagram.com/mhp.giresun, https://twitter.com/Mhp_Giresunil) bugün itibari ile hizmete girmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir