Kadın personellere Türk Bayraklı 8 Mart hediyesi

Kadın personellere Türk Bayraklı 8 Mart hediyesi

Kayhan İNCEOOĞLU / BHA -MALATYA 

Ali Cengiz “Kurumumuzda görev yapan hem memur hem işçi statüsündeki kadın çalışma arkadaşlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz. Hayatın her aşamasında toplumumuzu ayakta tutmada en büyük rolü oynayan kadınlarımız, iş hayatında da başarılı ve özverili çalışmalar sergiliyor.

Kadın çalışma arkadaşlarımız İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzün topluma başarıyla hizmet vermesinde önemli rol oynuyor. Bu vesileyle kendilerine teşekkür ediyor, bu özel günde kendilerini kutluyor, Türk Kültür Sanat Genel Başkanımız Sayın Uğur Yıldırım’ın gönderdiği şanlı bayrağımızın üzerine işlendiği fularları hediye ediyorum. 8 Mart tüm Türk kadınlarına hayırlar uğurlar getirsin” dedi.

Cengiz, ayrıca bakanlığın düzenlediği görevde yükselme yazılı sınavını geçen memurlara mülakat sürecinde başarı diledi.

Türk Kültür Sanat Sen Genel Başkanı Uğur Yıldırım ise, kadınlarımızın toplumda hak ettiği yeri bulması için yapılacak tüm çalışmalara destek verdiklerini hatırlatarak, kadınları sadece çalışma hayatında değil, sendikal faaliyetler içinde de daha çok görmek istediklerini, Kamu Sen ve bağlı sendikaların bu yönde gayret içerisinde olduğunu ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir