İmamoğlu, Ardahan’a geliyor

İmamoğlu, Ardahan’a geliyor

ARDAHAN-BHA

Hafta sonu yapılan 31 Mart yerel seçimlerinde sonucu en çok merak edilen illerin başında gelen İstanbul büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında AK Partili rakibi Murat Kurum’a bir milyon oy fark atarak yeniden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, CHP’nin Ardahan Merkez ve ilçelerindeki seçim başarısını tebrik etmek için Ardahan’a geleceği açıklandı.

Yerel seçimlerin birinci partisi olan CHP’den yeniden Ardahan Belediye Başkanı seçilen mevcut başkan Faruk Demir, sosyal medya hesabından yaptığı duyuru da İmamoğlu’nun Ardahan’a müjdeler ile geleceğini bildirdi.

“Ardahan’ı Türkiye’ye örnek bir kent yapacağız”

Başkan Demir, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Ardahan ziyareti ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları aktardı, “Fahri hemşerimiz Ekrem İmamoğlu’nun Ardahan ve tüm hemşerilerimize selamları var. Ardahan’daki seçim zaferimiz için aradığında ilk seyahatini Ardahan’a yapacağını söyledi. Sayın başkanın destekleri ile bu dönem Ardahan’ı Türkiye’ye örnek bir kent yapacağız.”

Faruk Demir’in 5 yıllık belediye başkanlığı görevinde Ardahan’a İstanbul Belediyesi bütçesinden destek veren Ekrem İmamoğlu, Ardahan Şehirlerarası Otogarın yapılmasını sağlamış ve açılışına da katılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir