Fuat Köse; Aytekin Şenlikoğlu Mal Varlığı Dedikodularına Cevap Versin

Fuat Köse; Aytekin Şenlikoğlu Mal Varlığı Dedikodularına Cevap Versin

GİRESUN-BHA
Fuat Köse Giresun Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu’na bir kez daha çağrı yaparak, 5 yıllık görev süresi içerisinde kazandıklarını açıklayamadığını ve Giresun halkının gözünden düştüğünü söyledi.

Giresun Belediyesinin adil ve şeffaf yönetime ihtiyacı olduğunu savunan Fuat Köse; ‘’Aytekin Şenlikoğlu 2019-2024 yılları arasında kazandığı ve üzerine kayıtlı malvarlığını Giresun halkına bir türlü açıklayamıyor. Elinde kitapçıkla Giresun halkına 5 yıllık hesap vermeye geldim diyor. Ben kendisine bir öneride bulunuyorum.

Bir kitapçık daha bastır, içerisine 5 yıllık süre içerisinde edindiğin mal varlığını yaz ve Giresun halkına dağıt. Vatandaş sizin Giresun’a değil, kendinize hizmet ettiğinizi görsün. Gerçek hesabı bu şekilde verebilirsiniz. Biz göreve geldikten sonra her yıl 31 Mart’ta Atatürk Meydanı’ndaki taş binaya mal varlığımı asacağım. Giresun halkı gerçekleri görecek. Kapalı kapılar arkasında değil halkımızla birlikte Giresun Belediyesini yöneteceğiz’’ diye konuştu.

Aytekin Şenlikoğlu’nun mal varlığını açıklamadığı her gün Giresun halkının kafasında ki soru işaretlerinin büyüdüğünü söyleyen Fuat Köse, Giresun halkı gibi bizlerde bu kazanımı merak ediyoruz, dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir