Fatih Erbakan:Bu sonuçlar Milli Görüş’ün yeniden şahlanışıdır

Fatih Erbakan:Bu sonuçlar Milli Görüş’ün yeniden şahlanışıdır.

turkishpress-bha

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yaptığı açıklamada şunları ifade etti: ”Öncelikle Aziz Milletimizi, çok kıymetli teşkilatlarımızı ,fedakar kadın kollarımızı ,hareketimizin dinamosu  gençlik kollarımızı hürmetle selamlıyorum. Seçim sürecinde canını dişine takarak canla başla mücadele eden dava erlerini, başkan adaylarımızı il genel meclis üyesi ve belediye meclis üyesi adaylarımızı selamlıyorum. Gecemiz hayırlı olsun.

Yeniden Refah Partisi Türkiye’nin 3. partisi olmuştur

Yeniden Refah Partimizin ve Milli Görüş’ün zafer akşamında kıymetli dava erlerini de bağrımıza basıyoruz .Bilindiği üzere  şuana kadar sandıkların yüzde 75’i açıldı. Bize ulaşan sonuçlar bu açılan sandık oranlarından çıkan sonuçta Yeniden Refah Partimiz  belediye başkanlığı seçimlerinde Türkiye genelinde yüzde 6 oy oranına ulaşmış,oylarını 14 Mayıs seçimlerine göre yüzde 100’ün üzerinde artırmış ve Türkiye’nin 3. Partisi olmuştur.

Yeniden Refah Partisi 31 Mart seçimlerinin tartışmasız galibi ve yıldızı konumundadır

Belediye meclis üyeliği seçiminin Türkiye geneli sonuçlarında ise sandıkların yüzde 28’i açılmış durumda.Belediye meclis üyeliğinde partimizin asıl oyunu gösteren sonuçlarda Yeniden Refah partimiz yüzde 8.7 oy oranına ulaştı.Bu sonuçlara göre Yeniden Refah Partimiz 31 Mart seçimlerinin tartışmasız galibi ve yıldızı konumundadır.

Bu sonuçlar Milli Görüş’ün yeniden şahlanışıdır

Şuana kadar açılan sandıklardan gelen verilere göre Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ni Yeniden Refah Partisi kazanmıştır.Yine Yozgat Belediyesi’ni de partimiz kazanmış durumdadır.Bu iki il belediyesine ilaveten 43 ilçe ve 24 belde belediyesini de eklenince  toplamda 69 belediyeyi kazandık.İnşallah bu belediyelerde Milli Görüş belediyeciliği ruhunu yeniden yaşatmak üzere canlandıracağız. Bu sonuçlar milletimizin  tercihini Milli Görüş ve Yeniden Refah’tan yana kullandığını açık bir şekilde göstermiştir.Bu sonuçlar Milli Görüş’ün yeniden şahlanışıdır.Yeniden Refah’ın iktidara yürüyüşünün ayak sesleridir.Aziz Milletimize Yeniden Refah Partimize göstermiş oldukları büyük  teveccüh dolayısıyla en içten teşekkürlerimizi arz ediyorum.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir