Etem Erdem sessizliğini bozdu; Nezaketen davete icabet ettim

Etem Erdem sessizliğini bozdu; Nezaketen davete icabet ettim

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Banaz Belediye Başkan Adayı Etem Erdem, Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ettiği esnada dışarıdan çekilen gizli fotoğraf ile ilgili “Seçim çalışmasından evime döndüğüm sırada kardeşçe yapılan bir ziyaretin manipülasyon yapılmasını kınıyorum. Onlarca kişinin arasında nasıl gizli görüşme yapılabilir” dedi.

Dışarıdan gizli çekilen fotoğraf hakkında yerel bir tv kanalına açıklamalarda bulunan Erdem, Ak Parti ve Bağımsız Adayın seçim bürolarının yanında oturduğunu, seçim çalışmalarını gece bitirdikten sonra evine giderken AK Parti’nin seçim bürosunun önünde arkadaşları ve hemşehrileriyle karşılaştığını, onlarla sohbet ettiğini ve içeriye çay içmeye davet edildiğini söyledi.

“Nezaketen çay davetine icabet ettim”

Erdem, nezaket gereği tüm partilere yaptığı gibi oraya da gittiğini, çay içtiğini ve sohbet ettiğini belirtti. Seçim çalışmalarında her zaman kardeşçe seçim propagandası yapacaklarını ve vatandaşın kimi takdir ederse o kişinin belediye başkanı seçileceğini ifade etti.

“Hizmet yok, servet artışları var”

CHP Banaz Belediye Başkan Adayı Etem Erdem, 10 yıllık dönemle son 10 yıllık dönemi vatandaşların karşılaştırdığında şimdiki belediye başkanının hiçbir şey yapmadığını, sadece kişileri zengin ettiğini ve kendine ait olan firmasının aldığı destekleri merak edenlerin görmesi gerektiğini ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir