Elazığ’da “Küresel Tehdit Uyuşturucu” konferansı gerçekleştirildi

Elazığ Kent Konseyi tarafından “Küresel Tehdit Uyuşturucu” konferansı düzenlendi

Hamdin Kılıç / Elazığ – BHA

Elazığ Kent Konseyi’nde “Küresel Tehdit Uyuşturucu” konulu konferans gerçekleştirildi. Konferansta katılımcılar arasında, Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen konferansa konuşmacı olarak Emekli Jandarma Kıdemli Albay Dr. Burhanettin bulunundu.

Kent Konseyi olarak toplumda farkındalık oluşturmak adına mücadele ettiklerini ifade eden Elazığ Kent Konseyi Başkanı Rüstem Kadri Septioğlu, ailelere madde bağımlılığı ile mücadele noktasında tavsiyelerde bulundu.

 

 

Konferansa konuşmacı olarak katılan Emekli Jandarma Kıdemli Albay Dr. Burhanettin Şenli, madde bağımlılığı ile mücadelede bireylerin ve ailelerin neler yapması gerektiğine dair bilgilendirmelerde bulundu. Şenli uyuşturucu da ebeveynlere önemli görevler düştüğünü ifade etti.

 

Düzenlenen konferansa, Elazığ Belediyesi Başkan Yardımcı Nazif Bilginoğlu, Elazığ Barosu Başkanı Av. Melih Efe, Türkiye Voleybol Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanı Hakim Yaşar Sezikli, Kamu kurum müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, mahalle m uhtarları ve aileler katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir