Dilan Polat ve Seher Sultan Polemiği Tehditlere Vardı

Son günlerde gündemden düşmeyen bir polemiğin daha yeni bir boyutu ortaya çıktı. Gazeteci Seher Sultan, kara para aklama iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat’ın şirketleriyle ilgili paylaşımlarda bulundu. Ancak bu polemik, sadece bir söz düellosuyla sınırlı kalmadı ve tehdit mesajlarına kadar vardı.

Seher Sultan, Dilan Polat’a yönelik sert bir açıklama yaparak, “Dilan Polat, hakkında haber yapan gazetecilere de iftira atıyormuş! Dilan, seni parmağımda oynatırım! Açarım davayı İtalya’dan neye uğradığını şaşırırsın! Ligim bile değilsin! Haram paranı da seni de hukukla gömerim! Kız ben doğuştan zenginim! Varoş lama” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Dilan Polat ise Seher Sultan’a hakaret ve tehdit içeren bir yanıt verdi. Mesajında, “O küçük it lamanın çocuğu yaparım seni! Ama şimdi işim seninle değil! Ticaretten anlamayanlara kendi eriştiğin GİZLİİİİİ!! Ahahahahahha bilgilerle etkileşim yap zekasızlar da sana aaa ooo helal desin! Türkiye’ye girince donunu alacam senin sen ayrı yerde kal şimdi sıra başka kişilerde hepiniz etkileşim köpeğisiniz! HAAAA BENİ KİMSEYE BENZETME SENİN ANANI LAMA YAPAR SENİ SICTIRIRIM İT” ifadelerini kullandı.

Bu gerginlik sonucunda Seher Sultan, konuyu daha yüksek bir merciye taşıdı. İçişleri Bakanı ve Emniyet Genel Müdürlüğü hesaplarını etiketleyerek gereğinin yapılmasını talep etti. Yaşanan bu polemiğin nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu oldu.

Polemik sosyal medyada trend olmuş durumda.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir