Coşkun Kamaç ‘Yılın TV Spor Müdürü Ödülü’ne layık görüldü

Coşkun Kamaç ‘Yılın TV Spor Müdürü Ödülü’ne layık görüldü

Sıtkı Taşel / Elazığ – BHA

Kırıkkale ilinde her yıl düzenlenen ve bu yıl da 16.  gerçekleştirilen ödül Töreni programında ödüller sahiplerini buldu.

Kırıkkale ili Valiliği müftülük külliyesi konferans salonunda gerçekleştirilen ve sunuculuğunu TRT eski spor spikeri Güven Göktaş’ın yaptığı ödül törenine çok sayıda siyasetçi, spor adamı, gazeteci ve konuk katıldı.

TRT kurumunun üç ödülle geceye damgasını vurduğu ödül töreninde Kanal Fırat televizyonu spor koordinatörü Coşkun Kamaç da  “Yılın TV Spor Müdürü” ödülüne layık görüldü.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Kırıkkale gücü Spor kulübü başkanı Güven Gündüz, bu yıl 16.  gerçekleştirdikleri ulusal spor ödülleri töreninin her geçen gün çok daha iyi yerlere geldiğini belirterek ödüle layık görülenleri tebrik etti.

Ödül almak üzere sahneye çıkan Coşkun Kamaç burada yapmış olduğu konuşmada, meslek hayatında 41 yılı geride bıraktığını belirterek, “Aldığım bu ödül 41 Yıllık Meslek Hayatında Adeta Bir “Nazar Boncuğu” oldu” ifadelerini kullandı.

Kırıkkale gücü ulusal ödül töreninde ayrıca belediye başkanları, federasyon başkanları, kulüp yöneticileri, televizyon yetkilileri, spor adamları ve Sporcular da çeşitli ödüllere layık görüldüler.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir