Çamoluk Devlet Hastanesine Kavuşuyor

AK Parti Milletvekilleri Giresun Prof. Dr. Nazım Elmas ve Ali Temür’ün girişimleri neticesinde Çamoluk ilçemiz yeni ve donanımlı hastanesine kavuşuyor.

Giresun Milletvekilleri Nazım Elmas ve Ali Temür yaptıkları açıklamada; 10 yataklı nitelikli hasta servis odaları, 8 adet müşahede yatağı bulunan acil servisi, 4+1 hasta kapasiteli diyaliz ünitesi, 1 adet röntgen cihazı ve donanımlı laboratuvarıyla Yeni Çamoluk Devlet Hastanesinin proje ihalesinin tamamlandığını ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığınca da totalde 4200 m2 olacak şekilde onay yazısının İl Sağlık Müdürlüğüne ulaştığını belirttiler.

Yakın zaman içerisinde yapım ihalesi yapılacak olup en kısa sürede hastane inşasına başlanacağını da ifade eden Nazım Elmas ve Ali Temür; şimdiden Yeni Çamoluk Devlet Hastanesinin Çamoluklu hemşehrilerimize ve İlimiz Giresun’a hayırlı uğurlu olmasını dileyerek hastane projesine vermiş oldukları desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya teşekkürlerini ifade ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir