Başpehlivan İsmail Balaban’a yakışmayan görüntüler

Elmalı yağlı güreş başpehlivanlarından İsmail Balaban, tribünde kendisine laf atan izleyiciye tehditler savurup hakaretler etti.

Abdussamed Memiş-BHA

Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen yağlı güreşlerin finalinde, Mustafa Batu ile İsmail Balaban karşılaştı. Rakibine sinirlenen ve güreşten çekilen, ardından seyircilerle de tartışan Balaban, görüntüsünü çeken basın mensubuna ise görüntüleri sildirdi.

Fethiye Belediyesi tarafından Karaçulha Mahallesi’ndeki Kovanlık mevkisinde, ‘Ramazan Çatal’ anısına, bu yıl ilki gerçekleştirilen yağlı güreşler yoğun ilgi gördü. Kıran kırana geçen güreşlerin finalinde, Mustafa Batu ile Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlarından İsmail Balaban karşılaştı.

Nefeslerin kesildiği güreşte rakibine sinirlenen İsmail Balaban, rakibinin elini kaldırarak güreşten çekildi. Sahadan ayrılırken kendisine tepki gösteren seyircilere yönelen Balaban, bir süre seyircilerle tartıştı.

Ardından “Şu telefonları siler misiniz” diyerek tartışmanın görüntülerini çeken muhabir Emrullah Gök’ün yeleğini tutup, görüntüleri silmesini istedi.

İsmail Balaban’ın takım arkadaşlarının da gelmesiyle görüntüleri sildirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir