Başkan Başdeğirmen: “Sandığın dibine gömüldüler”

Başkan Başdeğirmen: “Sandığın dibine gömüldüler”

Savcılık kararıyla polisin bu gazetelere yasal şartlarda basılmadığı gerekçesiyle matbaada el koyduğunu
söyledi. Başkan Başdeğirmen, “Başkalarının da hazırlıkları varmış, onlar da bir şeyler yazıp dağıtacaklarmış. İstediklerini yazsınlar, istediklerini çizsinler kim ne derse desin Allah’ın izniyle sandığın dibine gömüldüler” derken Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, mitingde eline aldığı o gazeteyi buruşturup, kalabalığa göstererek “Bu paçavrayı çöp tenekesine atıyorum” diyerek fırlattı.

Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Emre ve
Sülübey Mahalleleri mitinginde vatandaşlarla buluştu. Büyük bir coşku içerisinde yoğun
kalabalıkla karşılanan Başkan Başdeğirmen, 2024-2029 yılları arasında yapacakları projeleri
anlatarak, bugüne kadara şehre kazandırdıkları yatırımlardan bahsetti. Mitinge AK Parti İl
Başkanı Furkan Cem Er, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Halil İbrahim Güleç, AK Parti
Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Köse, AK Parti İl
Gençlik Kolları Başkan Vekili Halil İbrahim Öz, AK Parti İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis
Üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı.

5 yıl hizmet edecek ekibi seçerken irdeleyin

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, vatandaşlara seslenerek, 5 yıl kendilerine hizmet edecek belediye başkanı ve ekibini seçerken iyi düşünmeleri gerektiğini belirtti. Başkan Başdeğirmen, “Yerel seçimlerde seçeceğimiz kişileri bilmemiz gerekir. Bize ve şehrimize faydalı olur mu olmaz mı, çocuklarımızın geleceğine katkı sağlayabilir mi, engelli, yaşlı, ihtiyaç sahiplerimize dokunabilir mi, gönülden belediyecilik yapabilir mi bunlara bakmamız lazım. Herkes projelerini anlatıyor. Belediyeciliğin rutin hizmetleri her zaman yapılır. Ama önemli olan o belediye başkanının insanlara yaklaşımı nedir, gönül belediyeciliği yapabilir mi, ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir mi bunları iyi irdelememiz gerekiyor” dedi.

Emre Mahallesi’nin Sosyal Tesisi yenilenecek

Emre Mahallesi’ne yapılan yatırımlardan bahseden Başkan Başdeğirmen, mahalleye Spor Kompleksi inşa edildiğini, oranın yanına 8500 metrekare kapalı alana sahip, modern bir Engelsiz Gençlik ve Yaşam Merkezi inşa ettiklerini, bu alanda inşaat çalışmalarının sürdüğünü söyledi. İnşaatın yaklaşık 8 ay sonra tamamlanacağını kaydeden Başkan Başdeğirmen, “123 cadde kaldırımları ve asfaltlarıyla tamamen yenilendi. Öküzbattı’da gelir gelmez tüm kamelyaları yeniledik, işletmeciye teslim ettik. Bizden önce ihaleyi alan işletmeci kirasını ödedi ancak bakımını yapmadı. Şimdi süreci çok az kaldı. Geriye alıp ihale ederek orayı kullanılır hale getireceğiz. Öküzbattı, Sidre, Kirazlıdere ve Andık’la da entegre. Orayı da
birbirine bağlayacağız. Mahallemizin sosyal tesis binası belediyemize ait. Ancak kullanışlı değil. İhtiyaca cevap vermiyor. Bu binanın yenilenmesi gerekiyor. Muhtarımızla konuştum yanında ve arkasında boş yerler varmış. Orayı da satın alarak burayı düğün salonu ve mahallemizin kullanımına uygun yapı hale getireceğiz. Mahallemizin evladı milletvekilimiz her açılışta Emre Mahallesi’ne de istiyorum diyor. Buraya kütüphane de açacağız. Sağlık Ocağı’nın yerini belediye olarak biz tahsis ettik. Sağlık Bakanlığımızın binayı yapıyor. Emre Mahallemize güzel hizmetler verdik, vermeye de devam edeceğiz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyesi adayları tanıtıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir