Başkan Aydemir Bir Günde 5 İlçe Ziyaret Etti

Başkan Aydemir Bir Günde 5 İlçe Ziyaret Etti

BALIKESİR-BHA

Çalışmalar Devam Ediyor

Kısa süre içinde yönetim kurulu oluşturan ve görev dağılımını belirleyen Aydemir, milletvekili adaylığı döneminden gelen özverili çalışmalarının meyvelerini topluyor. Ak Parti İl Başkanlığı görevine atanmasının ardından hızla göreve adapte olan Aydemir, teşkilatlar ve halk arasında coşkulu bir karşılama ile karşılanıyor.

İlçe Ziyaretlerinde Vurgular

Aydemir’in Susurluk, Manyas, Gönen, Bandırma ve Erdek ilçelerini ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmalarda, “Bu şehre bir sözümüz var” diyerek çıktıkları yolda, durmadan ve usanmadan çalışacaklarını belirtiyor. AK Kadrolar olarak kararlı olduklarını vurgulayan Aydemir, adım atılmadık sokak bırakmayacaklarını ifade ediyor.

Yerel Seçim Sürecinde İl Yönetimi İlçe Programlarına Devam Ediyor

İl Yönetimi olarak yerel seçim sürecinde ilçe programlarına sıkı bir şekilde devam ettiklerini belirten Aydemir, 7’den 70’e tüm hemşehrilerin beklentilerini yerinde değerlendirerek çözüm odaklı çalıştıklarını dile getiriyor. Vatandaşın teveccüh ve desteği ile Ak teşkilatlarının sahadaki gücünün sandıkta da net olarak ortaya çıkacağına inancını dile getiriyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a Destek

Aydemir, gezdiği ilçelerde AK Belediyeciliğe olan hasreti gözlemlediklerini ifade ediyor. Ak Belediyelerin yıllardır atıl bekleyen sorunları ortadan kaldırarak kalıcı eserler ve hizmetler sunduğunu belirten Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a olan destek ve inanç ile Erdek, Bandırma, Manyas, Gönen ve Susurluk ilçelerinde hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor.

MHP İl Başkanı ve Milletvekili de Ziyaretlerde Yer Aldı

Aydemir’e ziyaretlerinde MHP Balıkesir İl Başkanı Niyazi Tunç, MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel, Ak Parti İl Başkan Vekili Cüneyt Ermişler, Teşkilat Başkanı Ali Osman Eser, Seçim İşleri Başkanı Tuğba Karakoç, Yerel Yönetimler Başkanı Münevver Gözhan ve ilçe koordinatörleri eşlik etti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir