Bahçeli: CHP rotasını kaybetmiş, DEM’lilerin kuyruğuna takılmıştır

Bahçeli: CHP rotasını kaybetmiş, DEM’lilerin kuyruğuna takılmıştır

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) 14’üncü Olağan Büyük Kurultayı, Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

MHP’nin 14’üncü Olağan Büyük Kurultayı’nda açıklamalarda bulunan Genel Başkan Devlet Bahçeli, “Davamız ağırdır, davamız zordur. Ucuz yoldan menfaat umanların harcı değildir. Davamız mazlumların davasıdır, gariplerin davasıdır. Davamız Türk milletinin davasıdır, Allah’ın davasıdır. 55 yıl boyunca milli ve manevi değerlerimizi savunduk.

Çanakkale’yi geçemeyenler şimdi Türkiye’yi geçmeye uğraşıyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin yüz yıllık mirasını yağmalayan habis güruh milletimizi mağlup etmek için yanıp tutuşuyor.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’inin konuşmlarından öne çıkan başlıklar şöyle:

“Bedelini sandıkta ödeyecek”

Muhalefet baktığını göremiyor, gördüğünü idrak edemiyor. CHP rotasını kaybetmiş, DEM’lilerin kuyruğuna takılmıştır. Kimin genel başkan olduğu belli olmayan bir kaos ortamı hakim. DEM’lenip PKK ile ittifak kurmanın bedelini sandıkta ödeyecektir. CHP’yi Saraçhane’den yöneten zatın artık vakti dolmuştur.

Ofislerde utanmadan, sıkılmadan balya balya para sayan CHP, kent uzlaşısı altında DEM ile itifakının hesabını 14 gün sonra verecektir.

“Bölücü terör sorunu, yeni yüzyılda kesinlikle bitecek”

Türkiye Cumhuriyeti’ni kader birlikteliği yapanlar kurmuştur. Ayırmadan, ayrışmadan Türkiye için çalışacağız. Her türlü ayrımcılık, bölücülük, ırkçılık, yabancı düşmanlığı ayaklarımızın yedi kat altındadır. Türkiye’nin bir Kürt sorunu yoktur, buna mukabil çok tehlikeli bölücülük ve terör sorunu vardır. Bölücü terör sorunu, yeni yüzyılda kesinlikle bitecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir