Öztreyler’in teslimatları hız kesmeden devam ediyor

Öztreyler Satış Uzmanı Hakan Araç’ın plaket takdimi ve katılımlarıyla, Yunus Kutlucan Yapı İnşaat firmasına 12 adet HDR 670 filo teslimatını gerçekleştirdi.

Yunus Kutlucan Yapı İnşaat Müdürü Yavuz Kutlucan, teslimat töreninde yaptığı konuşmada “Öztreyler Damper aracının güçlü küvet yapısı ile her çeşit yükün daha kolay ve daha fazla yük taşımamıza imkan sunuyor. Yol tutuşu ve 24m3 hacminden dolayı Öztreyler markasını tercih ettik” dedi.

Kutlucan, “Diğer yandan Öztreyler’in açı ikaz sistemi, otomatik dingil kaldırma ve yol yardım gibi özellikleri sayesinde birçok avantaj ve hizmetten yararlanıyor olabilmemiz de oldukça memnuniyet verici” açıklamasında bulundu.

Kendi alanında ülkenin lider kuruluşlarından biri olan Öztreyler, ilk günkü heyecanla yeni teslimatlarına devam ediyor. Alanında sadece yarı römork damper ya da dorse üretiminde değil, savunma sanayi ve vagon üretiminde de büyümeyi hedefliyor.

Öztreyler, ayrıca üretimi ihracata dönüştürerek ekonomiye önemli katkılarda bulunuyor. Gerek dorse ihracatı , gerekse tanker satışlarıyla ihracat yapılan ülke sayısını da genişletiyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir